Prokůpkovi
Hynais Prokůpek I
Hynais Prokůpek III
Hynais Prokůpek IV
Hynais Prokůpek záda II

kruhová akvarelová malba/kresba s věnováním, průměr kruhu 22cm,( rozměr s rámem 33x33cm), kruhová pasparta, signováno monogramem VH, rám, jedná se zřejmě o památeční kresbu k příležitosti narození dítěte s poměrně složitou kompozicí dětského portrétu v různých pozicích, doplněnou hračkami a v levé části dokonce postavou sebe samého při kreslení portrétu, ve spodní části je pod římsou zobrazena alegorická postava Štěstěny s hořícím srdcem na vahách, na rámu mírná poškození

Položka číslo: 411

Hynais Vojtěch (1854-1925)
Prokůpkovi

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 500 Kč

Konec aukce 30. 11. 2023 20:25:00

da...cz 30. 11. 2023 19:16:02 5 500 Kč
js...cz 16. 11. 2023 22:16:24 5 000 Kč