akvarelová malba, signováno a datováno tužkou vpravo: Jos. Bekel 1847, 33x25cm(41x33cm s rámem), původní rámování, v zadní části chybí vyklápěcí opěrka na postavení, portrét pochází ze zámku Hlavňovice u Sušice, malba ve spodní části poškozena, rám místy poškozen, certifikát pravosti přiložen
Položka číslo: 351
Bekel (Beckel)Josef (1806-1865)
Portrét mladé dámy
- Vyvolávací cena
- 6 000 Kč
Příhozy 0
Účastníci 0
Konec aukce 2. 12. 2021 20:10:00
Ještě nikdo nepřihodil. Buďte první!