Portrét mladé dámy
Bekel I
Bekel V
Bekel zadní strana I

akvarelová malba, signováno a datováno tužkou vpravo: Jos. Bekel 1847, 33x25cm(41x33cm s rámem), původní rámování, v zadní části chybí vyklápěcí opěrka na postavení, portrét pochází ze zámku Hlavňovice u Sušice, malba ve spodní části poškozena, rám místy poškozen, certifikát pravosti přiložen

Položka číslo: 351

Bekel (Beckel)Josef (1806-1865)
Portrét mladé dámy

Vyvolávací cena
6 000 Kč
Aktuální cena
6 000 Kč

Minimální příhoz: 0 Kč

Nejprve se přihlašte

Příhozy 0

Účastníci 0

Zbývá

Konec aukce 2. 12. 2021 20:10:00

Ještě nikdo nepřihodil. Buďte první!