olej na plátně, signováno vlevo dole proškrábnutím: V.Ströminger, 24x32cm(37,5x47,5cm s rámem), malba mírně zkrakelována
Položka číslo: 349
Ströminger Vilém (1845-1901)
Horská krajina
- Vyvolávací cena
- 4 500 Kč
Příhozy 0
Účastníci 0
Konec aukce 2. 12. 2021 20:00:00
Ještě nikdo nepřihodil. Buďte první!