Horská krajina
Ströminger IX
Ströminger VIII
Ströminger VII

olej na plátně, signováno vlevo dole proškrábnutím: V.Ströminger, 24x32cm(37,5x47,5cm s rámem), malba mírně zkrakelována

Položka číslo: 349

Ströminger Vilém (1845-1901)
Horská krajina

Vyvolávací cena
4 500 Kč

Příhozy 0

Účastníci 0

Konec aukce 2. 12. 2021 20:00:00

Ještě nikdo nepřihodil. Buďte první!