Ströminger Vilém (1845-1901)

malíř v Praze, maloval zejména staré české hrady a krajiny

Zdroj: Slovník-Prokop Toman

Ströminger Vilém (1845-1901)
Kokořín

olej na plátně, sign.vlevo dole: V.Ströminger, 24x32(26x35), rám, 2 menší opravy plátna, historické zobrazení Kokořína kol.r.1890 před regotizací

Vyvolávací cena
4 500 Kč
4 600 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 21:50:00

Položka číslo: 36