Romantická krajina s brodem a figurální stafáží
romanťák signatura I
romanťák I
romanťák záda

olej na plátně, 28x35(35,5x41), signováno vpravo dole: Spierwald? datováno 1867, rám nepůvodní, romantická drobnomalba ze 2.poloviny 19.stol. protkaná divokými kořenovými vývraty a lesními polomy, pojem Spierwald může být i označení místa(polámaný les)

Položka číslo: 34

neurčený autor

Vyvolávací cena
2 500 Kč
3 100 Kč

Příhozy 7

Konec aukce 30. 11. 2016 21:40:00

ja...cz 30. 11. 2016 19:29:52 3 100 Kč
en...cz 30. 11. 2016 19:29:21 3 000 Kč auto
en...cz 25. 11. 2016 10:12:32 2 900 Kč auto
ja...cz 25. 11. 2016 10:12:32 2 800 Kč
en...cz 20. 11. 2016 17:51:39 2 700 Kč auto
dv...cz 20. 11. 2016 17:51:39 2 600 Kč
en...cz 16. 11. 2016 9:11:59 2 500 Kč auto