neurčený autor

Zdroj: posouzení Západočeská galerie

neurčený autor
Romantická krajina s brodem a figurální stafáží

olej na plátně, 28x35(35,5x41), signováno vpravo dole: Spierwald? datováno 1867, rám nepůvodní, romantická drobnomalba ze 2.poloviny 19.stol. protkaná divokými kořenovými vývraty a lesními polomy, pojem Spierwald může být i označení místa(polámaný les)

Vyvolávací cena
2 500 Kč
3 100 Kč

Příhozy 7

Konec aukce 30. 11. 2016 21:40:00

Položka číslo: 34

neurčený autor
konvolut kreseb

konvolut 45 kreseb tužkou, různé formáty na tvrdých kartonech, nesignovány, posouzeno Západočeskou galerií v Plzni r. 2000 jako kresby Adolfa Liebschera, různá témata: galantní scény, rytířské souboje, andílci, selský lid atd., volně v deskách

Vyvolávací cena
500 Kč
700 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 21:05:00

Položka číslo: 28