Lamr Aleš (1943)

malíř, grafik, sochař, keramik, známý je svými výrazně barevnými kompozicemi s čitelným tvaroslovím, zdroje inspirace nachází v městském prostředí, moderních vizuálních médiích, komiksových seriálech, reklamních poutačích atd., věnuje se také tvorbě objektů a výtvarnému řešení architektonických prostorů

Zdroj: Wikipedie

Lamr Aleš (1943)
Prst

akvarel na ručním papíře, sign.dole, 1992, 30x20(48x36), pasparta, rám

Vyvolávací cena
1 900 Kč
1 900 Kč

Konec aukce 31. 10. 2020 14:20:00

Položka číslo: 337