Schadt Karel (1888-1955)

malíř krajinář, žák Aloise Kalvody, jeho nejčastějším námětem byly Tatry, kde pracoval, maloval otevřené průhledy do krajiny, lesní interiéry ve všech ročních obdobích, zasněžené chaloupky, potoky v zimě, hodně cestoval-Jugoslávie, Paříž, Itálie

Zdroj: Wikipedie

Schadt Karel (1888-1955)
Zima

olej na kartónu, signováno LD, 47x64(61x78), rám, vzadu potvrzení pravosti, malba místy poškozena

Vyvolávací cena
1 500 Kč
4 600 Kč

Příhozy 28

Účastníci 7

Konec aukce 24. 10. 2019 21:09:00

Položka číslo: 307