Procházka Jaro (1886-1949)

malíř městských zákoutí, zejména maloval Prahu a Paříž, známé jsou jeho květinové trhy v Praze na Havelském trhu

Zdroj: Wikipedia

Procházka Jaro (1886-1949)
Čertovka

olej na kartónu, signováno PD, 49x63(69x83), pod sklem, štukový rám, vzadu přípis: Mlýny na Čertovce v Praze

Vyvolávací cena
8 000 Kč
12 000 Kč

Příhozy 9

Konec aukce 24. 10. 2019 20:11:00

Položka číslo: 295