Jansa Václav (1859-1913)
Bárky u Splitu
akvarel, 21x26(40x42), sign.PD: Vács.Jansa 1909 s určením místa, spodní pasparta, původní rámování, na papíře místy skrny
- Vyvolávací cena
- 1 800 Kč
- 1 800 Kč
Konec aukce 18. 7. 2019 20:00:00
Položka číslo: 290