Hospodská scéna
DSCN4185
DSCN4187
DSCN4192

akvarelová kresba hnědou sepií, 15,5x13(31x25)cm, signováno vlevo na sudu ligaturou AVO, pasparta, černý lakovaný rám, certifikát pravosti přiložen, odborná expertíza Mgr.Molnárové, žánrová scéna holandského mistra van Ostade, zobrazující rozvernou hospodskou společnost při karbanu, pijatice a poslechu muziky, typická je produkce dvou muzikantů hrajících na housle a dudy, které byly oblíbeným holandským venkovským barokním nástrojem pro svou výraznou znělost a jednoduchost, kresba pochází z holandské sbírky, sběratelská zajímavost

Položka číslo: 281

Ostade Adrien van (1610-1685)
Hospodská scéna

Vyvolávací cena
7 000 Kč
7 000 Kč

Konec aukce 30. 5. 2019 20:00:00

ka...cz 30. 5. 2019 19:22:30 7 000 Kč auto