neznámý autor

Zdroj: encyklopedie VU

neznámý autor
Dívka s košíčkem květin

olej na plátně, nesignováno, kol.r.1830, 42x34,5, typická žánrová malba období biedermeieru, bez rámu, certifikát pravosti přiložen

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 600 Kč

Konec aukce 25. 10. 2018 20:20:00

Položka číslo: 280