Ptáček II
Nepraš-Ptáček II

litografie, 1992, 18 x 28,5 cm, sign. PD Karel Nepraš 1992, 62/100, volný list

Položka číslo: 279

Nepraš Karel (1932-2002)
Ptáček II

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč

Konec aukce 25. 10. 2018 21:45:00

rj...cz 25. 10. 2018 20:29:25 1 500 Kč