Černé jezero
Augusta II
Augusta III

olej na kartonu, sign.PD, 48,5x77(52x78), kol.r.1910-12, nepůvodní rám, malba v secesním koloritu v horní části mírně poškozena, zobrazeno pravděpodobně Černé jezero na Šumavě

Položka číslo: 275

Augusta Antonín (1891-1940)
Černé jezero

Vyvolávací cena
2 900 Kč
3 000 Kč

Konec aukce 25. 10. 2018 21:25:00

le...cz 25. 10. 2018 21:22:42 3 000 Kč
le...cz 25. 10. 2018 21:21:01 2 900 Kč