Augusta Antonín (1891-1940)

studia u prof. Ottenfelda na AVU, a dále studijní cesty po Alžíru, Londýně, Paříži, hodně cestoval a vystavoval v zahraničí, jeho obrazy krajin se vyznačují jakoby mlžnou zádumčivou atmosférou

Zdroj: Wikipedia

Augusta Antonín (1891-1940)
Černé jezero

olej na kartonu, sign.PD, 48,5x77(52x78), kol.r.1910-12, nepůvodní rám, malba v secesním koloritu v horní části mírně poškozena, zobrazeno pravděpodobně Černé jezero na Šumavě

Vyvolávací cena
2 900 Kč
3 000 Kč

Konec aukce 25. 10. 2018 21:25:00

Položka číslo: 275