Fiala, Josef (1882-1963)

vynikající krajinář a figuralista, na jeho obrazech se objevují lidé pracující na poli, dřevaři v lese, děti při hrách, pasáčci, pouštění draka, zůstal věren zobrazení krajiny a lidu Českomoravské vysočiny, žák prof.Hynaise na AVU a studia na akademii v Mnichově

Zdroj: Wikipedie

Fiala, Josef (1882-1963)
Pasačka

olej na plátně, sign.LD, 51x67(65x81), kol.r.1925, vzadu přípis: vystaveno na výstavě soudobé kultury v Brně 1928, na původním rámu štítek

Vyvolávací cena
9 800 Kč
10 805 Kč

Konec aukce 25. 10. 2018 21:15:00

Položka číslo: 273