Mocek Jiří (1945)

malíř, kreslíř, grafik, ilustrátor, studoval scénografii na SUPŠ v Praze, pracoval jako kulisák v divadlech, člen sdružení pražských výtvarných umělců, jeho malbu lze označit jako imaginativní  s prvky nové věcnosti a poetismu, zastoupen v mnoha soukromých sbírkách doma i v zahraničí

Zdroj: Chagall centrum

Mocek Jiří (1945)
Karlův most

olej na plátně, signováno LD, 2002, 74x33,5(77x36,5), rám

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 000 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:40:00

Položka číslo: 241