Mehl Jan (1912-1990)

malíř v České Třebové, figuralista a krajinář, člen skupiny B7, studia na AVU u prof.Nechleby a Nowaka, ovlivněn kubismem, jeho tvorba se vyznačuje dynamikou tvarových a barevných linií, ceněny jsou jeho abstraktní kompozice ze 60.let 20.stol.

Zdroj: Chagall centrum

Mehl Jan (1912-1990)
Ležící akt

olej na kartónu, sign.LD, 26x45(32x51), sklo, rám

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:30:00

Položka číslo: 239