Světlík Eduard (1903-1970)

malíř v Kroměříži, maloval krajiny, figurální kompozice a zátiší, žák prof.Otakara Nejedlého na AVU v Praze

Zdroj: Wikipedie

Světlík Eduard (1903-1970)
Rozvážení uhlí

olej na kartónu, sign.PD, 34x49(50x66), sklo, rám, vzadu razítko ČFVU

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 21:15:00

Položka číslo: 236