Hlávka Ladislav (1899- )

malíř a grafik v Praze, studoval na AVU u prof. Nechleby a v grafické škole Maxe Švabinského, podnikal studijní cesty po středomoří, ve 30.letech měl v Praze několik výstav, nejznámější jsou jeho scenérie pobřeží francouzské riviéry

Zdroj: Wikipedie

Hlávka Ladislav (1899- )
Cap Ferrat na francouzské riviéře

olej na plátně, sign.PD:L.Hlávka 1936, 37x54(53x69), rám, restaurováno, malba v modernistickém pojetí 30.let minulého století

Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 500 Kč

Konec aukce 10. 5. 2018 20:25:00

Položka číslo: 226