Ehrlich Ladislav (1886-1965)

český malíř a grafik, maloval zejména krajiny a zátiší, studoval architekturu a poté malířství u prof.Engelmüllera a Alexise Hansena v Dubrovníku, působil také jako úředník ministerstva železnic, známé jsou jeho motivy vodních ploch z třeboňska a jindřichohradecka a motivy moře z dalmatského pobřeží

Zdroj: Artplus

Ehrlich Ladislav (1886-1965)
Pohled na Hradčany

olej na kartónu, signováno PD:L.Ehrlich, 34x49cm, 48x63cm s rámem, štukový rám

Vyvolávací cena
800 Kč
1 300 Kč

Příhozy 6

Konec aukce 18. 5. 2023 20:15:00

Položka číslo: 396