Rolín Viktor (1887-1942)

malíř krajin, zátiší, známá jsou jeho ovocná, květinová a lovecká zítiší a krajiny před bouří, maloval také pobřeží Černého moře s přístavy, zemřel v koncentračním táboře v Mauthausenu

Zdroj: Wikipedie

Rolín Viktor (1887-1942)
Partie od Náchoda

olej na dřevě, 37x54(49x66), signováno PD, 1939, vzadu potvrzení pravosti

Vyvolávací cena
3 500 Kč
7 000 Kč

Příhozy 14

Konec aukce 24. 10. 2019 20:40:00

Položka číslo: 302

Rolín Viktor (1887-1942)
Zátiší s kyticí

olej na překližce, sign.PD, 66x52(80x65), 1940, rám, vzadu záruční list, zachovalé

Vyvolávací cena
7 000 Kč
7 500 Kč

Konec aukce 22. 2. 2018 20:27:00

Položka číslo: 208