Němejc Augustin (1861- 1938)

malíř života prostých lidí na Plzeňsku, tvořil a žil v Plzni, vytvořil oponu pro divadlo J.K.Tyla v Plzni, studoval u prof.F.Sequense na AVU v Praze a poté na Akademii v Mnichově

Zdroj: encyklopedie VU

Němejc Augustin (1861- 1938)
Cestou na trh

olej na plátně, sign.PD: Aug.Němejc, 62x42(74x54), rám pravděpodobně původní, zaskleno, na rámu drobné oděrky

Vyvolávací cena
17 000 Kč
17 000 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 22:10:00

Položka číslo: 40