Nocturno
Bouda P.-Nocturno III
Bouda P.-Nocturno záda

olej na desce, 21x25(40X36), 1974, sign.PD, autorský rám

Položka číslo: 18

Bouda Pavel (1932-2012)
Nocturno

Vyvolávací cena
900 Kč
900 Kč

Konec aukce 30. 11. 2016 20:15:00

ms...cz 24. 11. 2016 18:37:21 900 Kč