Sattler Hubert (1817-1904)

rakouský malíř 19.stol., studia na Vídeňské akademii, maloval romantické krajiny v okolí Ženevského jezera, Salzburgu, Alpské motivy,  pohledy na velká evropská města, motivy z Blízkého  východu, Latinské Ameriky, atd., používal mnoho pseudonymů: Louis Ritschard, E.Grossen, G.Stähly-Rychen,  J.Stauffer ad., jeho obrazy se vyznačují smyslem pro detail, hodně cestoval

Zdroj: ARTPRICE.com

Sattler Hubert (1817-1904)
Alpské jezero s vyhlídkou

olej na dřevěné desce, signováno PD pseudonymem: G. Stähly-Rychen, 18x13(31x35,5),konec 19.stol., rám

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč

Konec aukce 31. 10. 2017 21:20:00

Položka číslo: 166

Sattler Hubert (1817-1904)
Klášter na Dunaji

olej na dřevě, 18x13(31x35,5), signováno vlevo dole pseudonymem: G.Stähly-Rychen, konec 19.stol., rám, miniatura zobrazující vodopády s rakouským klášterem na Dunaji

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 500 Kč

Konec aukce 31. 10. 2017 21:15:00

Položka číslo: 165