Bulčar
DSCN2117
DSCN2115

kresba tužkou, sign.PD, 8,5x13,5(23x26,5), dat.13V.1918 s popisem místa, pasparta, rám, drobná kresbička z doby autorova pobytu v Albánii za 1.sv.války

Položka číslo: 147

Šetelík Jaroslav (1881-1955)
Bulčar

Vyvolávací cena
500 Kč
500 Kč

Konec aukce 12. 9. 2017 21:30:00

st...cz 12. 9. 2017 19:57:55 500 Kč