Krajina
Satra podpis I
Satra II
Satra záda

olej na plátně fixovaném na kartónu, sign.LD, 21x26(28x32), secesní adjustace pod sklem, kol.r.1905, certifikát pravosti přiložen, vzácně se vyskytující ukázka díla autora, který zemřel v mladém věku

Položka číslo: 143

Satra Augustin (1877 - 1909)
Krajina

Vyvolávací cena
4 000 Kč
15 500 Kč

Příhozy 14

Konec aukce 12. 9. 2017 21:10:00

j....cz 12. 9. 2017 21:06:16 15 500 Kč auto
st...cz 12. 9. 2017 21:05:34 12 550 Kč auto
j....cz 12. 9. 2017 21:05:34 12 050 Kč auto
st...cz 12. 9. 2017 20:52:48 5 000 Kč auto
mi...cz 12. 9. 2017 20:52:48 4 900 Kč
st...cz 12. 9. 2017 20:52:46 4 800 Kč auto
mi...cz 12. 9. 2017 20:52:46 4 700 Kč
st...cz 12. 9. 2017 20:52:40 4 600 Kč auto
mi...cz 12. 9. 2017 20:52:40 4 500 Kč
st...cz 12. 9. 2017 20:52:35 4 400 Kč auto
mi...cz 12. 9. 2017 20:52:35 4 300 Kč
st...cz 12. 9. 2017 20:52:26 4 200 Kč auto
mi...cz 12. 9. 2017 20:52:26 4 100 Kč
st...cz 12. 9. 2017 19:56:12 4 000 Kč auto