Ovocné zátiší
F.X.Diblík-Ovoce podpis
F.X.Diblík-Ovoce I
F.X.Diblík-Ovoce záda

olej na kartónu, 17x23(21x27), sign.PD:F.X.Diblík, sklo, rám, precizně vyvedená miniatura žádaného autora zátiší

Položka číslo: 123

Diblík František Xaver (1887 – 1955)
Ovocné zátiší

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 300 Kč

Příhozy 4

Konec aukce 19. 5. 2017 20:25:00

ja...cz 19. 5. 2017 18:52:48 1 300 Kč
rj...cz 19. 5. 2017 16:10:25 1 200 Kč auto
en...cz 19. 5. 2017 16:10:25 1 100 Kč
rj...cz 17. 5. 2017 20:49:04 1 000 Kč auto