Diblík František Xaver (1887 – 1955)

malíř, grafik, legionář, věnoval se žánrové malbě, podobiznám a miniaturám, žák Hanuše Schweigera na AVU v Praze, jeho květinová a ovocná zátiší jsou jakož i portréty vyvedena staromistrovskou technikou

Zdroj: Wikipedie

Ovocné zátiší

olej na kartónu, 17x23(21x27), sign.PD:F.X.Diblík, sklo, rám, precizně vyvedená miniatura žádaného autora zátiší

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 300 Kč

Příhozy 4

Konec aukce 19. 5. 2017 20:25:00

Položka číslo: 123