Studie květin
DSCN1958
DSCN1957
DSCN1959
DSCN1960
A.Mánesová záda

akvarel, sign. uprostřed na stonku: Am.Mánes, 23x34(32,5x43), pasparta, rám, certifikát pravosti přiložen

Položka číslo: 119

Mánesová Amálie (1817-1876)
Studie květin

Vyvolávací cena
2 500 Kč
6 200 Kč

Příhozy 16

Konec aukce 19. 5. 2017 20:05:00

j....cz 19. 5. 2017 19:52:07 6 200 Kč auto
mi...cz 19. 5. 2017 19:52:07 5 700 Kč
j....cz 19. 5. 2017 19:23:06 5 200 Kč auto
ko...cz 19. 5. 2017 19:23:06 5 100 Kč auto
j....cz 19. 5. 2017 19:22:17 4 701 Kč auto
ko...cz 19. 5. 2017 19:22:17 4 601 Kč auto
j....cz 19. 5. 2017 18:41:02 4 200 Kč auto
em...cz 19. 5. 2017 18:41:02 4 100 Kč
j....cz 19. 5. 2017 18:17:38 3 700 Kč auto
ko...cz 19. 5. 2017 15:01:59 3 600 Kč auto
j....cz 19. 5. 2017 15:01:59 3 500 Kč auto
ko...cz 19. 5. 2017 15:01:00 3 300 Kč auto
j....cz 19. 5. 2017 15:01:00 3 200 Kč auto
ko...cz 19. 5. 2017 8:52:46 3 000 Kč auto
mi...cz 17. 5. 2017 20:46:17 2 600 Kč auto
ko...cz 15. 5. 2017 9:49:49 2 500 Kč