akvarel, 16x24(36,5x45), sign.dole uprostřed J.Nowopacký, nedatováno, pasparta, rám, na paspartě vodní skvrny
Položka číslo: 94
Nowopacký Jan (1821 - 1908)
Krajina s osamělým jezdcem
- Vyvolávací cena
- 900 Kč
- 1 500 Kč
Konec aukce 31. 3. 2017 20:00:00
j....cz | 31. 3. 2017 19:57:29 | 1 500 Kč |