olej na kartónu, signováno vlevo dole hůře čitelně, dat.1913, 49x65(55x70), výrazově až expresívní práce v pozdně secesním koloritu a adjustaci, usilující uvolněným rukopisem o jedinečné vystižení atmosféry babího léta na Dyji, potvrzení(certifikát) pravosti přiloženo, rám restaurován
Položka číslo: 93
Havelka Roman (1877-1950)
Podzim na Dyji
- Vyvolávací cena
- 11 000 Kč
- 22 050 Kč
Příhozy 22
Konec aukce 31. 1. 2017 21:20:00
ga...om | 31. 1. 2017 21:16:46 | 22 050 Kč | |
st...cz | 31. 1. 2017 21:15:40 | 21 050 Kč | |
ja...cz | 31. 1. 2017 21:14:28 | 20 050 Kč | auto |
st...cz | 31. 1. 2017 21:14:28 | 20 000 Kč | |
ja...cz | 31. 1. 2017 21:13:50 | 19 500 Kč | auto |
st...cz | 31. 1. 2017 21:12:01 | 19 000 Kč | |
ja...cz | 31. 1. 2017 21:11:23 | 18 500 Kč | |
st...cz | 31. 1. 2017 21:11:15 | 18 000 Kč | |
ga...om | 31. 1. 2017 21:10:35 | 17 500 Kč | |
st...cz | 31. 1. 2017 21:09:21 | 17 000 Kč | |
ja...cz | 31. 1. 2017 21:08:43 | 16 500 Kč | auto |
ga...om | 31. 1. 2017 21:08:37 | 16 000 Kč | |
st...cz | 31. 1. 2017 21:07:59 | 15 500 Kč | |
ga...om | 31. 1. 2017 21:07:12 | 15 000 Kč | |
st...cz | 30. 1. 2017 19:32:30 | 14 500 Kč | auto |
en...cz | 30. 1. 2017 19:32:30 | 14 000 Kč | |
st...cz | 30. 1. 2017 18:53:09 | 13 500 Kč | auto |
ga...om | 30. 1. 2017 18:53:09 | 13 000 Kč | |
st...cz | 30. 1. 2017 18:52:31 | 12 500 Kč | auto |
ga...om | 30. 1. 2017 18:52:31 | 12 000 Kč | |
st...cz | 30. 1. 2017 11:50:56 | 11 500 Kč | auto |
ga...om | 26. 1. 2017 15:17:42 | 11 000 Kč |