litografie, 19,5x13, sign.v kameni a PD tužkou, vzadu razítko Galerie umění Karlovy Vary, volný list
Položka číslo: 88
Héroux Louis Carl Bruno (1868-1944)
Dívka s žábou
- Vyvolávací cena
- 500 Kč
- 600 Kč
Konec aukce 31. 1. 2017 20:45:00
ra...cz | 31. 1. 2017 15:25:22 | 600 Kč | |
em...cz | 31. 1. 2017 10:47:22 | 500 Kč | auto |