olej na plátně fixovaném na kartónu, 33x46cm(52x65,5cm s rámem),signováno LD: Daněk-Sedláček, sklo, zdobný rám, na rámu mírné defekty, svižná skicovitá autorova malba, certifikát pravosti přiložen
Položka číslo: 406
Daněk-Sedláček František (1892-1974)
Cesta k domovu
- Vyvolávací cena
- 5 000 Kč
- 5 000 Kč
Konec aukce 30. 11. 2023 20:00:00
st...cz | 28. 11. 2023 12:18:27 | 5 000 Kč |