olej na kartónu, 68x47cm(90x68cm s rámem), signováno PD: Šafara, pasparta, sklo, těžký blondelový rám, 100% stav
Položka číslo: 395
Šafařík Jaroslav (1888-1947)
Kytice ve džbánu VĚTŠÍ FORMÁT
- Vyvolávací cena
- 1 200 Kč
- 2 300 Kč
Příhozy 11
Konec aukce 18. 5. 2023 20:16:00
to...om | 18. 5. 2023 20:12:02 | 2 300 Kč | auto |
hl...cz | 18. 5. 2023 20:11:11 | 2 100 Kč | auto |
to...om | 18. 5. 2023 20:11:11 | 2 000 Kč | |
hl...cz | 18. 5. 2023 20:09:45 | 1 900 Kč | auto |
dv...cz | 18. 5. 2023 20:09:45 | 1 800 Kč | |
hl...cz | 18. 5. 2023 20:09:15 | 1 700 Kč | auto |
dv...cz | 18. 5. 2023 20:09:15 | 1 600 Kč | |
hl...cz | 18. 5. 2023 20:08:36 | 1 500 Kč | auto |
to...om | 15. 5. 2023 19:07:01 | 1 400 Kč | |
da...cz | 8. 5. 2023 19:56:02 | 1 300 Kč | |
to...om | 20. 4. 2023 21:05:52 | 1 200 Kč |