olej na kartónu, 38x31cm(64x53cm s rámem), signováno LD: A.Wierer, pasparta, sklo, blondelový rám, vzadu přípis
Položka číslo: 393
Wierer Alois (1878-1945)
Nokturno
- Vyvolávací cena
- 1 600 Kč
- 8 500 Kč
Příhozy 14
Konec aukce 18. 5. 2023 20:04:00
ja...cz | 18. 5. 2023 20:00:24 | 8 500 Kč | auto |
dv...cz | 18. 5. 2023 20:00:24 | 8 000 Kč | |
ja...cz | 18. 5. 2023 19:59:48 | 7 500 Kč | auto |
dv...cz | 18. 5. 2023 19:59:48 | 7 000 Kč | |
ja...cz | 18. 5. 2023 19:59:00 | 6 500 Kč | auto |
rj...cz | 18. 5. 2023 19:58:18 | 6 000 Kč | |
ja...cz | 18. 5. 2023 19:58:04 | 5 500 Kč | |
ja...cz | 18. 5. 2023 19:57:24 | 2 400 Kč | auto |
dv...cz | 18. 5. 2023 19:57:24 | 2 300 Kč | |
ja...cz | 18. 5. 2023 19:56:34 | 2 200 Kč | auto |
dv...cz | 18. 5. 2023 19:56:34 | 2 100 Kč | |
ja...cz | 18. 5. 2023 19:54:35 | 1 800 Kč | auto |
dv...cz | 17. 5. 2023 9:30:31 | 1 700 Kč | |
in...cz | 15. 5. 2023 14:06:45 | 1 600 Kč |