kombinovaná technika, 40x57cm(68x82cm s rámem), signováno vpravo dole: Souček 70, 1970, pasparta, sklo, rám, typická autorova škrábaná kresba kolorovaná akvarelem s kvašem, rám poškozen, doporučujeme přerámování
Položka číslo: 360
Souček Karel (1915-1982)
Ležící akt (VĚTŠÍ FORMÁT)
- Vyvolávací cena
- 1 500 Kč
- 2 300 Kč
Příhozy 9
Konec aukce 17. 2. 2022 20:15:00
ra...cz | 17. 2. 2022 20:03:41 | 2 300 Kč | auto |
dv...cz | 17. 2. 2022 20:03:41 | 2 200 Kč | |
ra...cz | 17. 2. 2022 20:01:13 | 2 100 Kč | auto |
dv...cz | 17. 2. 2022 20:01:13 | 2 000 Kč | |
ra...cz | 17. 2. 2022 20:00:49 | 1 900 Kč | auto |
dv...cz | 17. 2. 2022 20:00:49 | 1 800 Kč | |
ra...cz | 17. 2. 2022 20:00:11 | 1 700 Kč | auto |
dv...cz | 17. 2. 2022 20:00:11 | 1 600 Kč | |
ra...cz | 17. 2. 2022 19:05:04 | 1 500 Kč | auto |