akvarel, 21x26(40x42), sign.PD: Vács.Jansa 1909 s určením místa, spodní pasparta, původní rámování, na papíře místy skrny
Položka číslo: 290
Jansa Václav (1859-1913)
Bárky u Splitu
- Vyvolávací cena
- 1 800 Kč
- 1 800 Kč
Konec aukce 18. 7. 2019 20:00:00
ka...cz | 18. 7. 2019 13:39:50 | 1 800 Kč | auto |