akvarelová kresba hnědou sepií, 15,5x13(31x25)cm, signováno vlevo na sudu ligaturou AVO, pasparta, černý lakovaný rám, certifikát pravosti přiložen, odborná expertíza Mgr.Molnárové, žánrová scéna holandského mistra van Ostade, zobrazující rozvernou hospodskou společnost při karbanu, pijatice a poslechu muziky, typická je produkce dvou muzikantů hrajících na housle a dudy, které byly oblíbeným holandským venkovským barokním nástrojem pro svou výraznou znělost a jednoduchost, kresba pochází z holandské sbírky, sběratelská zajímavost
Položka číslo: 281
Ostade Adrien van (1610-1685)
Hospodská scéna
- Vyvolávací cena
- 7 000 Kč
- 7 000 Kč
Konec aukce 30. 5. 2019 20:00:00
ka...cz | 30. 5. 2019 19:22:30 | 7 000 Kč | auto |