olej na plátně, sign.vlevo nahoře: R:Wiesner, 1959, 91x112(100x121), zlacený rám, vzadu štítek a razítko ČFVU, exkluzivní autorova malba z počátku jeho nejvýznamnějšího období, reprezentativní plátno
Položka číslo: 261
Wiesner Richard (1900-1972)
Dívka čtoucí dopis
- Vyvolávací cena
- 12 000 Kč
- 15 500 Kč
Příhozy 8
Konec aukce 25. 10. 2018 20:19:00
pa...cz | 25. 10. 2018 20:16:39 | 15 500 Kč | |
ja...cz | 25. 10. 2018 20:15:54 | 15 000 Kč | |
pa...cz | 25. 10. 2018 20:14:44 | 14 500 Kč | |
ja...cz | 25. 10. 2018 20:13:09 | 14 000 Kč | |
pa...cz | 25. 10. 2018 20:10:26 | 13 500 Kč | |
ja...cz | 25. 10. 2018 20:09:32 | 13 000 Kč | |
pa...cz | 25. 10. 2018 20:08:09 | 12 500 Kč | |
ja...cz | 25. 10. 2018 7:46:47 | 12 000 Kč |