olej na kartónu, signováno PD: MVrbová, 42x32(66x56), pasparta, sklo, rám, na zadní straně razítko ČSFV, zobrazení scény známého baletu
Položka číslo: 233
Vrbová-Štefková Miroslava (1909-1991)
Bachčisarajská fontána
- Vyvolávací cena
- 4 900 Kč
- 4 900 Kč
Konec aukce 10. 5. 2018 21:00:00
in...cz | 10. 5. 2018 12:23:04 | 4 900 Kč |