olej na plátně, sign.PD:L.Hlávka 1936, 37x54(53x69), rám, restaurováno, malba v modernistickém pojetí 30.let minulého století
Položka číslo: 226
Hlávka Ladislav (1899- )
Cap Ferrat na francouzské riviéře
- Vyvolávací cena
- 2 500 Kč
- 2 500 Kč
Konec aukce 10. 5. 2018 20:25:00
mi...cz | 27. 4. 2018 16:34:08 | 2 500 Kč |