olej na překližce, 48,5x59(79x66), sign.PD J.Šebek, řezbovaný rám, vzadu razítko s přípisem: Na hejtu 1938, Postřekov * pravděpodobně lokální označení pro koledu
Položka číslo: 149
Šebek Jan (1890-1966)
Na hejtu
- Vyvolávací cena
- 6 500 Kč
- 10 507 Kč
Konec aukce 12. 9. 2017 21:40:00
ja...cz | 12. 9. 2017 21:36:07 | 10 507 Kč |