olej na kartónu, 17x23(21x27), sign.PD:F.X.Diblík, sklo, rám, precizně vyvedená miniatura žádaného autora zátiší
Položka číslo: 123
Diblík František Xaver (1887 – 1955)
Ovocné zátiší
- Vyvolávací cena
- 1 000 Kč
- 1 300 Kč
Příhozy 4
Konec aukce 19. 5. 2017 20:25:00
ja...cz | 19. 5. 2017 18:52:48 | 1 300 Kč | |
rj...cz | 19. 5. 2017 16:10:25 | 1 200 Kč | auto |
en...cz | 19. 5. 2017 16:10:25 | 1 100 Kč | |
rj...cz | 17. 5. 2017 20:49:04 | 1 000 Kč | auto |