Zoubek Olbram (1926-2017)
Ruka s ratolestí
reliéfní tisk se zlacením na ručním papíře, signováno tužkou PD, autorský tisk, 15x15(45x38), rám
- Vyvolávací cena
- 2 000 Kč
- 2 800 Kč
Příhozy 9
Konec aukce 25. 2. 2020 20:00:00
Položka číslo: 315