Ullrych Bohumil (1893-1948)
Odpočívající pradleny
olej na kartónu, sign.LD červeně, 55x69(59x73), 30.léta 20.stol., nový rám
- Vyvolávací cena
- 2 900 Kč
- 2 900 Kč
Konec aukce 31. 3. 2017 21:50:00
Položka číslo: 116