Světlík Eduard (1903-1970)
Rozvážení uhlí
olej na kartónu, sign.PD, 34x49(50x66), sklo, rám, vzadu razítko ČFVU
- Vyvolávací cena
- 1 500 Kč
- 1 500 Kč
Konec aukce 10. 5. 2018 21:15:00
Položka číslo: 236