Stretti - Zamponi Jaromír (1882 - 1959)
Pražský hrad v zimě
lept, akvatinta, 36,5 x 34,3cm(56x47cm), signováno LD značeno v desce J. Stretti Zamponi 1912
- Vyvolávací cena
- 1 500 Kč
- 1 500 Kč
Konec aukce 30. 11. 2023 20:20:00
Položka číslo: 410