Souček Karel (1885-?)
Vesnická mešita v Buchaře
olej na kartónu, signováno PD, 25x35(37,5x47,5), sklo, rám , zachovalé
- Vyvolávací cena
- 1 200 Kč
- 1 300 Kč
Konec aukce 10. 5. 2018 21:12:00
Položka číslo: 235