Sklenář Zdeněk (1910-1986)
Podzim
kombinovaná technika na kartónu, monotypie, pastel, akvarel, signováno PD: Sklenář, 28,5x17cm(48x33cm s rámem), pasparta, rám, výtvarný doprovod ke knize Fr. Hrubína Černá denice, 1968, certifikát pravosti přiložen
- Vyvolávací cena
- 6 000 Kč
- Aktuální cena
- 6 000 Kč
Příhozy 0
Účastníci 0
Zbývá
Položka číslo: 438